Restaurace

V našem Zámečku Kaliště nabízíme lokálně zaměřenou kuchyni. Naleznete zde tradiční pokrmy s hovězího i vepřového masa, zvěřinu, drůbež a v letní sezóně čerstvě ulovené ryby z řeky Sázavy. Potěšte svoje oko pohledem na naše MENU.
 
Jídelní lístek ke stažení zde:
 
   
 
V zámecké restauraci nabízíme posezení pro až 70 hostů. Variabilně je možné přizpůsobit rozmístění stolů pro pořádání svatby, školení či prezentace. Pro tyto účely je restaurace vybavena datovým projektorem s plátnem, ozvučením a televizorem. Jídla a občerstvení jsou zajištěna vždy po celý den, hotelovým hostům standardní nabízíme snídaně, obědy i večeře. Individuálně pro Vás připravíme speciální menu dle Vašeho požadavku, nic pro nás není problém, poptejte nás.
 
 
Pro naše hosty dále nabízíme zámeckou vinárnu s klenbovým stropem a vlastním krbem, lze jí tedy využívat celoročně. Zde nabízíme možnost pronájmu naší vinárny soukromým vinařům pro prezentaci jejich vín, kterou pro Vás rádi zajistíme v průběhu svatby, školení i firemní prezentace. Pokud máte vlastní tip na vhodného vinaře pro Vaší svatbu, prezentaci či firemní školení, rádi se s ním domluvíme na krátkodobém či dlouhodobém pronájmu naší vinárny. Vinárnu si také můžete zarezervovat pro uzavřenou společnost v rámci setkání, třídního srazu či například vánočního večírku. I zde podáváme občerstvení a jídlo z naší kuchyně.
 
 
V letních měsících rozšiřujeme prostory pro stravování na našem nádvoří přímo u vinárny a hlavní restaurace.
 
Pro milovníky grilovaného a uzeného masa jsme vystavěli zámeckou kapli, ve které pro Vás rádi připravíme grilované maso na otočném rožni či přímo na grilu, dále zde máme novou zděnou udírnu. Je zde zhurba 16 míst k sezení, zámeckou kapli doporučujeme vždy objednat s předstihem. Připravíme Vám maso dle Vašich požadavků.
 
 
Občerstvení je také možné podávat v naší zámecké věži u kulatého stolu, která je stvořena pro jednání TOP managementu či romantickou večeři pro dva.
 

Zámeček Kaliště

Poddubí 55
251 65 Kaliště
+420 733 356 850
+420 603 543 629
provozni@zamecek-kaliste.cz
Zámeček Kaliště, Poddubí v Posázáví