Restaurace

V našem Zámečku Kaliště nabízíme lokálně zaměřenou kuchyni. Naleznete zde tradiční pokrmy s hovězího i vepřového masa, zvěřinu, drůbež a v letní sezóně čerstvě ulovené ryby z řeky Sázavy.   
 
 
V zámecké restauraci nabízíme posezení. Variabilně je možné přizpůsobit rozmístění stolů pro pořádání svatby, školení či prezentace. Pro tyto účely je restaurace vybavena datovým projektorem s plátnem, ozvučením a televizorem. Jídla a občerstvení jsou zajištěna vždy po celý den, hotelovým hostům standardní nabízíme snídaně, obědy i večeře. Individuálně pro Vás připravíme speciální menu dle Vašeho požadavku, nic pro nás není problém, poptejte nás.
 
 
Pro naše hosty dále nabízíme zámeckou vinárnu s klenbovým stropem a vlastním krbem, lze jí tedy využívat celoročně. Zde nabízíme možnost pronájmu naší vinárny soukromým vinařům pro prezentaci jejich vín, kterou pro Vás rádi zajistíme v průběhu svatby, školení i firemní prezentace. Pokud máte vlastní tip na vhodného vinaře pro Vaší svatbu, prezentaci či firemní školení, rádi se s ním domluvíme na krátkodobém či dlouhodobém pronájmu naší vinárny. Vinárnu si také můžete zarezervovat pro uzavřenou společnost v rámci setkání, třídního srazu či například vánočního večírku. I zde podáváme občerstvení a jídlo z naší kuchyně.
 
 
V letních měsících rozšiřujeme prostory pro stravování na našem nádvoří přímo u vinárny a hlavní restaurace.
 
 
 
 

Zámeček Kaliště

Poddubí 55
251 65 Kaliště
+420 603 543 629
+420 603 814 590
nazamecku.provoz@seznam.cz
Zámeček Kaliště, Poddubí v Posázáví